10 stycznia grupy przedszkolne Biedronek i Pszczółek udały się do klubu Kasztan na przedstawienie Bajka świąteczna w wykonaniu aktorów teatrzyku Bajdurka.
Bajka opowiadała o chłopcu, który nie lubił czytać książek i nie słuchał mamy. Pewnej nocy śniło mu się, że spotyka różne postacie z bajek, ale żadnej nie znał. Z tego powodu był bardzo smutny i postanowił, że przeczyta książki, aby poznać tych bohaterów.
Przedstawienie bardzo podobało się przedszkolakom, a wspaniałymi aktorkami okazały się uczennice naszej szkoły – Karolina Baran i Inez Kwiatkowska z klasy IV oraz Amelia Dubiel z klasy II, którym gorąco gratulujemy wspaniałego występu.
Na koniec dzieci otrzymały żółte balony, które zamieniły się w kule śniegowe, oraz nauczyły się piosenki o choince.