22278821898_5d7897a39a_o
W związku z rozpoczynającą się 1 marca elektroniczną rekrutacją do szkół podstawowych serdecznie zapraszamy na Dzień Otwarty w naszej szkole.
Podczas spotkania dzieci – uczniowie przyszłej klasy pierwszej będą mogły poznać naszą szkołę, zajrzeć do sal i wziąć udział w przygotowanych  przez nauczycieli, samorząd uczniowski i harcerzy atrakcjach.
Rodziców zaprosimy na prezentację dotyczącą systemu vulcan, za pomocą którego zostanie przeprowadzona w tym roku rekrutacja do szkół podstawowych w naszym mieście. Przypomnimy też obowiązujące terminy i kryteria, które będą brane pod uwagę w postępowaniu rekrutacyjnym. Podczas Dnia Otwartego będzie też otwarty sekretariat szkoły, w którym będą Państwo mogli uzyskać wsparcie w zakresie elektronicznej rekrutacji i uzyskać informacje na temat naszej placówki.
Serdecznie zapraszamy!