22 grudnia 2015 r. dzieci z grupy 3-4-latków i 5-latków oraz uczniowie klasy II pod kierunkiem p. Anny Rozmus, p. Anny Zdrady i p. Anny Orlik-Zastępy wystawiły jasełka dla całej społeczności szkolnej.
Na uroczystość zostali zaproszeni pensjonariusze i opiekunowie z DPS oraz ksiądz proboszcz.
Przedstawienie poprzedził układ taneczny w wykonaniu uczennic klasy II. Młodzi aktorzy przybliżyli historię narodzin Bożej Dzieciny, przeplatając ją kolędami. Widzowie, oglądając przedstawienie, mogli przenieść się w atmosferę panującą w Betlejem. Maryja z Józefem, pasterze, anioły, a także inne postacie wprowadziły zgromadzonych w świat znanych wszystkim wydarzeń.
Na zakończenie p. dyrektor Liliana Sowisło oraz ksiądz proboszcz W. Jarząbek serdeczne podziękowali małym artystom za wzruszające przedstawienie, które ujęło za serca wszystkich zebranych gości
i wprowadziło w radosny świąteczny nastrój. Oklaskom nie było końca.

Mamy nadzieję, że dzień ten na długo zapadnie w naszej pamięci.