25 października w naszej szkole gościło Studio Małych Form Teatralnych z Trzebini z przedstawieniem “Czerwony Kapturek”.  Jak czytamy w opisie spektaklu: “Wyprawa Czerwonego Kapturka do chorej Babci staje się okazją do przybliżenia widzom piękna przyrody. Niestety Czerwony Kapturek zapomina jak powinien zachowywać się w lesie, głośno śpiewa, zbacza ze ścieżki i rozrzuca śmieci. Na szczęście po rozmowie z Leśniczym, uświadamia sobie swoje złe zachowanie i przyrzeka poprawę. Wraz ze wszystkimi dziećmi uczy się segregacji śmieci. W przedstawieniu jest także ukazane, jak groźna w skutkach może się okazać rozmowa z nieznajomym oraz jakie nieprzewidziane sytuacje powstają przez kłamstwa i plotki”.

Przedstawienie było sfinansowane przez Miejski Zarząd Nieruchomości Komunalnych w Jaworzanie w ramach działalności edukacyjnej dzieci i młodzieży naszego miasta.

 

Ekologiczny Czerwony Kapturek

Ekologiczny Czerwony Kapturek

Ekologiczny Czerwony Kapturek

Ekologiczny Czerwony Kapturek

img_20161025_080825