Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie organizowanym przez Grupę Eneris „Eko- patrole”.  Otrzymaliśmy informację, że nasze działania podjęte w ramach konkursu zostały wyróżnione.

Szczegóły konkursu: http://grupa-eneris.pl/o-nas/zrownowazony-rozwoj/eko-patrol-eneris/

6 grudnia wzięliśmy udział w uroczystym rozdaniu nagród w Bibliotece Miejskiej w Jaworznie podczas spotkania „Segreguję- nie widzę przeszkód”.

Eko-patrol

Rozdanie nagród