Na dzień 22 i 23 lutego przedszkolacy i uczniowie klas młodszych zaprosili swoich Dziadków i Babcie na spotkanie w Klubie Kasztan. Dzieci z wielkim zaangażowaniem przedstawiły przygotowany program artystyczny, który spotkał się z bardzo miłym przyjęciem widzów. Po występie uczniowie przekazali swoim dziadkom upominki z okazji ich święta i zasiedli do stołów, aby spędzić wspólnie miło czas.

IMG_7376

Wiersze najmłodszych

Wiersze najmłodszych

Piosenki

Piosenki

IMG_7409

Tańce zerówki

Piosenki zerówki

Zerówka

Zerówka

Roztańczona zerówka

Roztańczona zerówka

IMG_7449

Klasa I

Klasa I

Klasa II

Klasa II

IMG_7455

Klasa III

Klasa III

Czerwony Kapturek

Czerwony Kapturek

Nasi goście

Nasi goście

Nasi goście

Wręczenie prezentów

Wręczenie prezentów

Wręczenie prezentów

Nasi goście

Nasi goście