Ostatnia MegaMisja już za nami. Spotkanie pozwoliło nam na podsumowanie całej naszej przygody z programem edukacji cyfrowej i przypomnienie najciekawszych chwil z mijającego roku szkolnego. A to wszystko dzięki obejrzeniu robionych na każdych zajęciach zdjęć. Śmiechu i wzruszeń było bardzo dużo. Żałujemy, że nasza przygoda z programem dobiega końca, a jednocześnie jesteśmy bardzo dumni, że udało nam się pomóc interaktywnym bohaterom i ocalić Psotnika.

Bardzo dziękujemy fundacji Orange za wspaniały program, dzięki któremu bardzo dużo się nauczyliśmy, a czas spędzony w świetlicy był dla nas bardzo atrakcyjny. Pamiątką po udziale w MegaMisji będą oczywiście zdobyte nagrody, za które również dziękujemy!

Na koniec, ja – jako wychowawca świetlicy – pragnę serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom zajęć za zaangażowanie, chęć do pracy i wspaniałe pomysły. Dziękuję!
Paulina Piechna

dyplom_szkoly MegaMisja