2 czerwca, z okazji Dnia Dziecka, uczniowie klas I-III spędzili czas na sportowej rywalizacji zorganizowanej przez Grupę Cargo przy współudziale nauczycieli szkoły. Dla dzieci przygotowano mnóstwo atrakcji. Dzień minął pod hasłem „Bezpiecznie i zdrowo”.
Uczniowie rywalizowali w zawodach sportowych. Przygotowano dla nich kilka konkurencji. Było mnóstwo zabawy i wiele radości. Największe emocje towarzyszyły wszystkim podczas rywalizacji uczniów w konkurencjach sportowych. Najmłodszych odwiedziła również jaworznicka policja. Podczas krótkich zajęć sierżant sztabowy Monika Śliwińska uczyła dzieci podstawowych zasad bezpieczeństwa. Zdobytą wiedzę najmłodsi mogli wykorzystać w praktyce podczas zajęć w pluszowym miasteczku drogowym pod okiem instruktorów z Cargo. Na zakończenie każdy uczestnik otrzymał atrakcyjne upominki ufundowane przez sponsorów: Grupę Cargo – p. Andrzeja Palkę, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów – prezesa zarządu p. Łukasza Czopika, firmę Biuro Land sp. z o.o. – p. Krzysztofa Porębskiego.

Relacje ze zmagań uczniów można również zobaczyć tu.