27 września 2017 roku w naszej szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Przez niemalże miesiąc kandydaci prowadzili kampanię wyborczą. Dlatego zapewne z niecierpliwością wszyscy czekają na ogłoszenie wyników, które nastąpi na jutrzejszej dyskotece szkolnej z okazji Dnia Chłopaka. Trzymamy kciuki za swoich faworytów, a kandydowali:

  • Lista nr 1 Nadia Pieczara, Zofia Zarzeczny i Szymon Marcela z klasy VI.

  • Lista nr 2 Magdalena Urban z klasy VII.

  • Lista nr 3 Iga Dubiel i Jakub Stroński z klasy VII.

  • Lista nr 4 Joanna Golonek, Błażej Szlachta i Wojciech Poznański z kl. VII

Uczniowie wybierali również spośród nauczycieli opiekuna Samorządu Uczniowskiego i Rzecznika Praw Ucznia. Zatem do jutra w napięciu oczekujemy na podsumowanie wyborów. Ich wyniki niezwłocznie zamieścimy na tej stronie. Zapraszamy do jej odwiedzenia.