28 września w Klubie Kasztan odbyła się dyskoteka szkolna z okazji Dnia Chłopaka. Zabawę rozpoczęliśmy od uroczystego ogłoszenia wyników wyborów do Samorządu Uczniowskiego. Przewodniczącą Samorządu została Iga Dubiel z kl. VII, zastępcą Jakub Stroński z kl. VII. Pozostali członkowie to: Nadia Pieczara z kl. VI, Zofia Zarzeczny z kl. VI, Szymon Marcela z kl. VI, Magdalena Urban z kl. VII, Joanna Golonek z kl. VII, Wojciech Poznański z kl. VII i Błażej Szlachta z kl. VII.

Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została pani Magdalena Szczepańska, a Rzecznikiem Praw Ucznia pani Iwona Oleksiewicz.

Zabawa na dyskotece była urozmaicona atrakcjami, takimi jak np. wybory miss i mistera dyskoteki. Chętni do rywalizacji uczniowie byli oceniani- prze jury złożone z nauczycieli i uczniów – w trzech kategoriach:
1. zaprezentowanie i omówienie wybranego na zabawę stroju,
2. prezentacja swojego talentu,
3. taniec.

Zwyciężczynią została Weronika Szczepańska z kl. IV, a zwycięzcą Eryk Kowalski z kl. V.

Dziękujemy Idze Dubiel za prowadzenie konkursów i Jakubowi Strońskiemu za niezawodność w zorganizowaniu i obsłudze sprzętu grającego.

Następna dyskoteka już niebawem.