Kochane Dzieci i Drodzy Uczniowie,

dobiega końca rok szkolny 2017/2018, w czasie którego nie tylko ciężko pracowaliście, ale także mieliście okazję do twórczej zabawy, biorąc udział w wielu ciekawych wydarzeniach czy konkursach. Wierzę, że kończycie ten rok szkolny z nowymi pasjami, ciekawymi pomysłami na kolejne lata, przepełnieni radością ze zdobytej wiedzy, zawiązanych przyjaźni i odniesionych sukcesów.

Przed Wami wakacje. Niech będą one nagrodą za wytrwałą pracę przez cały rok szkolny. Niech będą bezpieczne, pełne uśmiechu i wrażeń, którymi z pewnością podzielicie się ze swoimi przyjaciółmi we wrześniu, po powrocie do szkoły.

Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół,

Szanowni Nauczyciele,

za nami pierwszy rok pracy w zreformowanym systemie edukacji. Dziękuję Państwu za efektywną współpracę w każdym obszarze działalności szkoły. Pragnę złożyć podziękowania za zaangażowanie w trudny i odpowiedzialny proces nauczania i wychowania młodego pokolenia. To dzięki Państwa postawie młodzi ludzie nie tylko nabywają wiedzę, ale także uczą się samodzielności, sumienności, poszanowania wartości i tradycji oraz szacunku dla innych.

Wszystkim członkom szkolnych społeczności życzę dobrego wypoczynku.

Śląski Kurator Oświaty

Urszula Bauer