W środę 26 września cała społeczność uczniowska SP19 ruszyła do szkolnej urny wyborczej. Wybieraliśmy Samorząd Uczniowski, jego opiekuna, a także Rzeczników Praw Ucznia. Wybory poprzedzone zostały intensywną kampanią. Kandydaci do Samorządu Uczniowskiego przygotowali plakaty, a także przedstawili osobiście swój program wyborczy. Działania ich zostały docenione w następujący sposób: przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Nadia Pieczara z kl. VII, zastępcą Adam Łysik z klasy VII i Iga Dubiel z klasy VIII. Rzecznikiem Praw Ucznia został Jakub Stroński z klasy VIII, a jego zastępcą Magdalena Urban z klasy VIII. Członkami Samorządu są:również: Bartosz Bieńkowski z klasy VI, Igor Gładysek z kl. VI, Adam Jamrozik z kl. VI i Mateusz Wołek z kl. VI. Opiekunem Samorządu Uczniowskiego została Pani Ewelina Fułek, natomiast Rzecznikiem Praw Ucznia Pani Iwona Oleksiewicz. Gratulujemy serdecznie i życzymy owocnej pracy.

Dotychczasowy Samorząd Uczniowski wraz z opiekunem.