28 listopada – z inicjatywy rady samorządu uczniowskiego – w klubie “Kasztan” odbyła się dyskoteka andrzejkowa dla wychowanków klas IV-VIII.

Nad oprawą muzyczną zabawy czuwał Jakub Stroński. Kuba zadbał o miłośników różnych gatunków muzyki, dzięki temu świetnie bawili się i fani techno, i rocka, i popu. Iga Dubiel, Julia Proksa i Magdalena Urban urozmaicały spontaniczną zabawę uczniów nauką układów choreograficznych. Dzieci poznały, a dorośli przypomnieli sobie, kroki do popularnych niegdyś piosenek – “Macareny” czy “Chocolate”. Największą furorę zrobił jednak konkurs “Limbo”, czyli zawody w przechodzeniu pod poprzeczką. Na koniec Bartosz Bieńkowski, Igor Gładysek, Adam Jamrozik i Mateusz Wołek przeprowadzili andrzejkowe wróżby, na które wszyscy z niecierpliwością oczekiwali w długiej kolejce.

Pracownikom klubu “Kasztan” dziękujemy za gościnę, a uczestnikom imprezy – za kulturalną zabawę.

E. Fułek, S. Kozub-Matysik, P. Piechna,

M. Szczepańska, M. Wilkosz-Owczarek