Witam.
Szanowni Państwo od dzisiaj, tj. od 13 maja 2019 r. do 25 czerwca 2019 r. rozpoczyna się rejestracja kandydatów do szkół ponadgimnazjalnych.
Poniżej przesyłam link do strony oraz poradnik dla kandydatów i ich rodziców.
Przypominam, że uczniowie po szkole podstawowej logują się w polu niebieskim, po gimnazjum w polu zielonym.
Ważne
W procesie logowania uczeń otrzyma hasło do swojego konta. Ważne jest, aby go nie zgubił, bo o dokonanie wtedy zmian wyboru swoich preferencji musi się uczeń udać do szkoły, którą wybrał jako swój pierwszy wybór.

Zapraszamy do pobrania i lektury bezpłatnego poradnika dla Kandydatów i ich Rodziców „Jak dostać się do szkoły średniej w 2019 roku?”autorstwa eksperta firmy VULCAN. Poradnik można pobrać wchodząc na stronę https://2roczniki.pl

Publikacja szczegółowo omawia wszystkie kluczowe kwestie związane z procesem rekrutacji. Znajdą w niej Państwo m.in. podpowiedzi jak skonstruować dobrą listę preferencji, jakich błędów nie popełniać, jak przebiega proces rekrutacji, od czego zależy pierwszeństwo kwalifikacji, jak zwiększyć swoje szanse oraz wiele innych cennych informacji i porad.