4 grudnia uczniowie klasy pierwszej i drugiej wybrali się na wycieczkę do Kopalnia Soli „Wieliczka’. Zwiedzaliśmy podziemne korytarze oraz wykute w soli komnaty, słuchaliśmy niezwykłych historii i górniczych legend opowiadanych przez panią przewodnik. Na zakończenie udaliśmy się na spotkanie ze św. Mikołajem. Każde dziecko otrzymało od Mikołaja prezent. Nie zabrakło również czasu na odpoczynek i mały poczęstunek. Z zakupionymi „solnymi” pamiątkami, windami wyjechaliśmy na górę. Nieco zmęczeni, ale zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do naszej szkoły.
Nowoczesna edukacja przedszkolna w Jaworznie

Kategorie
- Aktualności (516)
- Dla nauczycieli (106)
- Dla rodziców (213)
- Dla uczniów (191)
- Wydarzenia szkolne (203)
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
1
2
3
4
5











