4 grudnia uczniowie klasy pierwszej i drugiej wybrali się na wycieczkę do Kopalnia Soli „Wieliczka’. Zwiedzaliśmy  podziemne korytarze oraz wykute w soli komnaty, słuchaliśmy niezwykłych historii i górniczych legend opowiadanych przez panią przewodnik. Na zakończenie udaliśmy się na spotkanie ze św. Mikołajem. Każde dziecko otrzymało od Mikołaja  prezent. Nie zabrakło również czasu na odpoczynek i mały poczęstunek. Z zakupionymi „solnymi” pamiątkami, windami wyjechaliśmy na górę.  Nieco zmęczeni, ale zadowoleni i szczęśliwi wróciliśmy do naszej szkoły.