Niedługo zabrzmi pierwszy wrześniowy dzwonek. Szkoła Podstawowa nr 19 po raz kolejny otwiera podwoje dla wszystkich swoich uczniów i przedszkolaków. Serdecznie wita po wakacyjnej przerwie wychowanków, z którymi rozstała się na dwa miesiące, a szczególnie życzliwie zaprasza tych, którzy po raz pierwszy przestąpią jej próg.

Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego będzie miało miejsce 1 września 2015 r. – w budynku szkoły przy ul. Kasztanowej 33 w Jaworznie – w następujących godzinach:

  • o 9.00 dla kl. IV – VI (w sali gimnastycznej),

  • o 9.30 dla przedszkolaków i zerówki (w salach przedszkolnych),

  • o 10.00 dla kl. I – III (w sali gimnastycznej).

Życzymy udanego nowego roku szkolnego. Zgodnie z naszą misją – „Mała szkoła dużych szans na sukces każdego ucznia” – wierzymy, że każdy z Was, Drodzy Uczniowie, osiągnie sukces na miarę własnych możliwości. W dążeniu do tego celu zawsze pomocną dłoń wyciągną do Was nauczyciele. Powodzenia.