23.01.2018 r. odbyło się uroczyste spotkanie w celu uczczenia Dnia Babci i Dnia Dziadka.
Najpierw pani dyrektor przywitała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Następnie dziadkowie i babcie mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących piosenki, tańce oraz inscenizację jasełek. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Na koniec wszystkie wnuczęta obdarowały swoich bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem spotkania były słodkie poczęstunki.
Atmosfera uroczystości była podniosła i pełna radości, bo święto Babci i Dziadka to dzień pełen uśmiechu i wzruszeń.

wychowawczynie oddziałów przedszkolnych
Marzena Bieńkowska i Ksenia Załuska