18 grudnia wychowankowie klas IV, V i VII – pod opieką p. P. Piechny, p. S. Kozub-Matysik i p. E. Fułek – wybrali się do Miejskiego Ośrodka Kultury, Sportu i Rekreacji w Chrzanowie na przedstawienie “Królowa Śniegu”. Nie był to jednak typowy spektakl teatralny, lecz widowisko taneczno-akrobatyczne.

Młodzi adepci szkoły tańca wprowadzili nas w magiczny świat baśni o Kaju i Gerdzie, którzy – miotając się między dobrem i złem – szukają tego, co w życiu jest najważniejsze. Przez 60 minut z zapartym tchem podziwialiśmy wspaniałą i sugestywną interpretację baśni Andersena, ale też niesamowite pokazy tańca i akrobatyki artystycznej. W spektaklu dojrzeliśmy i klasyczne elementy baletu, i nowoczesne elementy pole dance.

Była to też dla nas wspaniała okazja, by zobaczyć w pełnej krasie na deskach teatralnych wychowanki “19” – Liwię Pieczarę i Nadię Pieczarę. Dziewczynki wspaniale zaprezentowały się w swoich rolach i z przyjemnością mogliśmy je oklaskiwać, a po spektaklu osobiście złożyć gratulacje. Mamy nadzieję, że młode artystki czuły nasze wsparcie i trzymane za nie kciuki.