• Drodzy Rodzice!
  • Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w szkole.Po kontakcie wychowawców klas I-III z rodzicami została podjęta decyzja o uruchomieniu świetlicy szkolnej od poniedziałku tj. 25.05 w godz. 8.00 – 15.00. Rodzice, którzy zadeklarowali chęć zapisu dziecka na zajęcia, zobowiązani są w poniedziałek dostarczyć określone w procedurze dokumenty.Poniższe dokumenty zobowiązani są również dostarczyć rodzice, których dzieci będą realizować zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły (dot. uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego):- ankieta wstępnej kwalifikacji ucznia,- oświadczenie,

    a każdego kolejnego dnia oświadczenie aktualizacyjne.

    Bez dostarczenia dokumentów, dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach. 

    Procedurę i wymagane dokumenty znajdą Państwo poniżej:

    procedura 

    ankieta wstępnej kwalifikacji

  • oświadczenie
  • oświadczenie aktualizacyjne
  • Znajdują się one również w szkole w wersji papierowej.