- Drodzy Rodzice!
- Od 25 maja 2020 r. uczniowie klas I-III mogą brać udział w zajęciach opiekuńczo–wychowawczych z elementami zajęć dydaktycznych w szkole.Po kontakcie wychowawców klas I-III z rodzicami została podjęta decyzja o uruchomieniu świetlicy szkolnej od poniedziałku tj. 25.05 w godz. 8.00 – 15.00. Rodzice, którzy zadeklarowali chęć zapisu dziecka na zajęcia, zobowiązani są w poniedziałek dostarczyć określone w procedurze dokumenty.Poniższe dokumenty zobowiązani są również dostarczyć rodzice, których dzieci będą realizować zajęcia rewalidacyjne na terenie szkoły (dot. uczniów z orzeczeniem o potrzebie kształcenia specjalnego):- ankieta wstępnej kwalifikacji ucznia,- oświadczenie,
a każdego kolejnego dnia oświadczenie aktualizacyjne.
Bez dostarczenia dokumentów, dziecko nie będzie mogło wziąć udziału w zajęciach.
Procedurę i wymagane dokumenty znajdą Państwo poniżej:
- oświadczenie
- oświadczenie aktualizacyjne
- Znajdują się one również w szkole w wersji papierowej.
Nowoczesna edukacja przedszkolna w Jaworznie

Kategorie
- Aktualności (517)
- Dla nauczycieli (106)
- Dla rodziców (213)
- Dla uczniów (191)
- Wydarzenia szkolne (203)
Kalendarz
pon.
wt.
śr.
czw.
pt.
sob.
niedz.
p
w
ś
c
p
s
n
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
1
2
3
4
5
6
Zajęcia opiekuńczo-wychowawcze i rewalidacyjne na terenie szkoły
Autor Kinga Jędrzejek /





