17 maja uczniowie klasy piątej wybrali się do Teatru Sztuk w Jaworznie na kolejne zajęcia z cyklu „Filmowa kuchnia dla dzieci” prowadzone przez panią K. Pokutę. Spotkanie poświęcone było plakatom filmowym. Po części teoretycznej uczniowie mieli okazję stworzyć własne afisze, które następnie przywieźli do szkoły i z dumą prezentują na klasowej gazetce ściennej.
- „Legenda o Bazyliszku”
- „Gwiezdne wojny” w wersji „sweet”
- „Jak ukraść księżyc?”
- „Minionki”
- „Smerfy”
- „Cafe mania”












